به وبلاگ نزدیکه خوش آمدید

صرفه جویی در هزینه بازسازی

منتشرشده توسط تیم تولید محتوا در تاریخ

اینفوگرافی ارزش و صرفه جویی در بازسازی خانه قدیمی

همیشه تو زندگی روزمره ما آدمها یک سری کارها هست که هرگز فراموششون نمی کنیم مثل اسباب کشی یا بازسازی خانه که می توانند تبدیل به یک خاطره خوب یا خاطره بد شده و در هر صورت در ذهن ما خواهند ماند.

بازسازی خانه قدیمی و تبدیل آن به یک خانه شیک و زیبای امروزی شاید کار هر کسی نباشد و به حضور یک مهندس یا طراح دکوراسیون در این زمینه نیاز پیدا کنید اما قبل از هر چیز لازم است خودتان بدانید که چه چیزی از خانه رویایی و ایده آل خود میخواهید ، از قسمت های سنتی یک خانه قدیمی کدام قسمت ها را دوست دارید و میخواهید حفظ کنید و کدام قسمت ها را دوست ندارید و دوست دارید با ترفند های تغییر دکوراسیون بپوشانید یا تغییر دهید دهید.

نکته مهم از نظر بعد اقتصادی است. چرا که در واقع شما با یک حساب سرانگشتی درخواهید یافت که هزینه بازسازی ساختمان، تا حد قابل توجهی پایین تر از هزینه ساخت ساختمان جدید می باشد اما گاهی بازسازی بدون در نظر گرفتن همه نیازها و هزینه کل پروژه و  همینطور عدم برنام ریزی مناسب انجام می شود که این اشتباهات، صدمات و تلفات زیادی از نظر مالی و همینطور کیفیت کار ایجاد خواهد کرد در این اینفوگرافی به مزایای بازسازی نسبت به ساخت مجدد و همچنین چند نکته کاربردی در مراحل بازسازی خانه قدیمی اشاره کرده‌ایم.

اگر شما هم قصد دارید تا خانه تان را بازسازی کنید پیشنهاد می کنم سری به سامانه ارائه خدمات معماری نزدیکه بزنید و به راحتی درخواست خود را ثبت کنید و خیالتان از بابت صفر تا صد کار راحت باشد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

0 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code