به وبلاگ نزدیکه خوش آمدید

بازسازی خانه صورتی و آبی

منتشرشده توسط تیم تولید محتوا در تاریخ

بازسازی خانه صورتی و آبی در شهر نیویورک

ترفندهای دکوراسیونی زیادی وجود دارد که می تواند به شما کمک کند تا خانه ای با ظاهری نو را تجربه کنید، گاهی این ترفندها بسیار کوچک هستند، اما گاهی هم این ترفندها ابعاد بزرگ تری به خود می گیرند که نامش بازسازی فضاهای داخلی است. بازسازی صرفا به معنای تعمیرات نیست و گاهی فقط تغییر چهره عناصر دکوراسیونی خانه است.

در این مطلب منزل زوج جوانی را بررسی می کنیم که بعد از خرید خانه خود که در یکی از آپارتمان های شهر نیویورک واقع است، با مشاوره گرفتن از تیم Crosby Studios اقدام به بازسازی آن کردند و توانستند واحد ۵۰متر مربعی خود درمیان سایر واحدهای آپارتمان به زیباترین و خاص ترین واحد تبدیل کنند.

ساده گرایی:

این آپارتمان به داشتن واحدهای سرد و بی روح معروف بود اما این زوج با استفاده از سبک مینیمال و ساده گرایی به جنگ آن رفتند و در این راه عاشقانه از رنگ آبی و صورتی استفاده کردند.

رنگ آبی:

این رنگ اولین و مهمترین رنگ آرامش دهنده است. رنگی كه آرامش فكری و جسمی، اطمینان خاطر درونی و اعتماد به نفس را گسترش می دهد.

هر قسمت از این خانه زیبا مانند یک تابلوی نقاشی است.

رنگ صورتی:

رنگ صورتی؛ نرم و لطیف، دوستانه، صلح آمیز و آرام است، در عین حال جسورانه و پر جنب و جوش و تحریک کننده احساسات عاطفی نیز هست. این رنگ معمولا نشانگر عشق است.

استفاده از خودکار بیک در بازسازی:

رنگ سبز به لطف درختچه‌ و آقای کاکتوس به فضا اضافه شده ولی از لوستر ساخته شده با خودکار بیک نباید غافل شد.

کل این واحد زیبا و دل نشین فقط ۵۰متر مربع است و به خاطر بازسازی که در آن انجام شده است در نگاه اول بزرگتر به نظر میرسد.

لذت آشپزی در فضای بازسازی شده:

فقط کافی است به آشپزخانه بروید و پشت اجاق گاز آبی رنگ بایستید و از پنجره به حال نگاه کنید تا همه چیز را صورتی ببینید. واقعا آشپزی از این لذت بخش‌تر نمی شود.

آبی مثل آب:

تاثیر آبی در دکوراسیون حمام و سرویس بسیار پر رنگ‌تر از سایر نقاط منزل است. این رنگ یادآور رنگ آب دریا، زلالی آب و خنکی محیط است. رنگ‌های روشن آبی در محیط سرویس‌های بهداشتی پرکاربردتر هستند و رنگ‌های آبی تیره در حمام.

اگر شما هم قصد دارید تا خانه تان را بازسازی کنید پیشنهاد می کنم سری به سامانه ارائه خدمات معماری نزدیکه بزنید تا خیالتان از بابت صفر تا صد کار راحت باشد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

0 دیدگاه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code